Hotová rozhraní iRidium

Hotová rozhraní iRidium s řadou připravených prvků (stránky, vyskakovací okna, tlačítka, posuvníky) umožňují vytvořit stylové ovládací rozhraní pro jakékoli rozlišení během několika minut. Vytvořené rozhraní bude vypadat a fungovat stejně dobře na jakémkoli chytrém telefonu nebo tabletu na bázi iOS, OS X, Windows 7/8 a Androidu.

Metro_GUI Ready interface for Smart Homes

Metro GUI & Metro Home Theater GUI

Klasické intuitivní rozhraní pro jakékoli AV instalace a chytré domácnosti s 34 hotovými stránkami a vyskakovacími okny.

Neon GUI

Neon Home Theater GUI

Elegantní rozhraní pro domácí kina s připravenými dálkovými ovladači pro ovládání jakékoli AV a automatizační techniky.

Black GUI

Black GUI

Lakonický informativní design s 34 hotovými stránkami a vyskakovacími okny pro stylové AV instalace a chytré domy.

Innovate GUI Ready interface for your projects

Innovate GUI

Dynamický design pro AV instalace a inteligentní domácnosti s širokým výběrem dálkových ovladačů k ovládání všech zařízení chytrého domu.

Xenon GUI

Xenon GUI

Moderní design pro domácí kina a inteligentní domácnosti s hotovými stránkami a vyskakovacími okny pro řízení jakékoli AV a automatizační techniky.

Euro GUI

Euro GUI

Rozhraní minimalistického designu pro AV instalace a inteligentní domácnosti s velkým výběrem hotových stránek a vyskakovacích oken.

Moonlight

Moonlight GUI

Jednoduché intuitivní rozhraní pro inteligentní domácnosti a AV instalace s širokou nabídkou hotových stránek a vyskakovacích oken.

BeeToo GUI

BeeToo GUI

Pestré barevné rozhraní pro inteligentní domácnosti ve stylu Windows 8 s velkým výběrem hotových stránek a vyskakovacích oken.

 

Ukázková rozhraní iRidium

Ukázková rozhraní iRidium simulují skutečnou práci projektu se všemi stránkami a vyskakovacími okny hotových rozhraní iRidium. Vezměte tato rozhraní na schůzku s potenciálním zákazníkem a Váš zákazník uvidí hotové rozhraní při práci. Od samého začátku si můžete vybrat, které položky a efekty jsou nezbytné a které ne.

Basic project

Základní grafické schopnosti 

Advanced project

Pokročilé grafické schopnosti 

Black iPad Demonstate

Demo rozhraní Black GUI

Metro iPad Demonstate

Demo rozhraní Metro GUI 

Rozhraní JS modulů

Rozhraní JS modulů jsou rozhraní pro iRidium Java Script moduly, které ovládají určitý typ zařízení. Mohou být integrovány do libovolného projektu s libovolným rozlišením.Tady se podívejte jak na to.

GUI_iRidium_Mediaserver_Squeezebox

Squeezebox